Prvý kurz svojho zamerania na Slovensku

28.-30.9.2021 OZ Dobrý pastier, Gymnaziálna 162 – Kláštor pod Znievom

Občianske združenie Druživa organizuje kurz “Základy sociálneho poľnohospodárstva”, ktorého metodika a realizácia vznikla v rámci projektu “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku”. Kurz je plánované zrealizovať na troch miestach na Slovensku (západ, stred, východ).  

Rozsah kurzu: 3 dni (16 hodín teórie + 8 hodín exkurzia) Exkurzia: Prehliadka priestorov a predstavenie činnosti OZ Dobrý pastier v Kláštore pod Znievom.  

Lektori: Hedviga Guľová – Členka Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku, pedagogička, lektorka Školy permakultúry, pestovateľka. Miloslav Kováč – Predseda Druživa, o.z., koordinátor projektu “Zahájenie sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku”, vedúci Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku.  

Registrácia: Na mail druziva@druziva.sk pošlite mail s predmetom ” Registrácia – kurz“, do ktorého uvediete svoje meno, záujem o ubytovanie a či požadujete vegetariánsku stravu.

Cena: zdarma
Možnosť ubytovania za dobrovoľný príspevok.
Kapacita podujatia je kvôli opatreniam obmedzená na max. 12 ľudí.
Podujatie bude prebiehať v režime OTP.  

Projekt “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku” je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *