Prihláste sa na kurz Základy sociálneho poľnohospodárstva v Banskej Bystrici

Chcete sa dozvedieť viac o téme sociálneho poľnohospodárstva a v akých podmienkach ho možno rozvíjať na Slovensku? Prevedieme vás teóriou, inšpiratívnymi príkladmi, tradíciou sociálneho poľnohospodárstva v podmienkach iných krajín i základnou legislatívou, ktorá platí na Slovensku.

Pozývame vás na kurz Základy sociálneho poľnohospodárstva, ktorý sa uskutoční 3. až 5. novembra v Banskej Bystrici.

Občianske združenie Druživa organizuje kurz Základy sociálneho poľnohospodárstva, ktorého metodika a realizácia vznikla v rámci projektu “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku”. Ďalší kurz v poradí sa tento raz uskutoční v Banskej Bystrici.

Kedy? 3. – 5. novembra (streda – piatok)

Kde? v priestoroch Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja

Rozsah kurzu: 3 dni (2 dni teórie + exkurzia)

Exkurzia: V posledný deň kurzu spoločne navštívime Agro-drevinový ekosystém BBSK, s.r.o. v Rovňanoch v okrese Poltár.

Kurzom vás povedú lektori Hedviga Gulová a Miloslav Kováč.

Hedviga Gulová je pedagogička, lektorka Školy permakultúry, pestovateľka a Členka Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku. 

Miloslav Kováč je predseda Druživa, o.z., koordinátor projektu Zahájenie sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku a vedúci Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku.  

Registrujte sa už dnes. Bez účastníckeho poplatku.

Na kurz sa môžete registrovať zaslaním e-mailu na petra@druziva.sk. Do predmetu napíšte Registrácia – kurz. Uveďte tiež svoje meno, organizáciu, ktorú zastupujete, vaše kontaktné údaj a či požadujete vegetariánsku stravu.
Ubytovanie si zabezpečuje každý účastník individuálne.

Kurz organizujeme v režime OTP.  

Projekt “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku” je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

1 komentár k “Prihláste sa na kurz Základy sociálneho poľnohospodárstva v Banskej Bystrici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *